O nás

Jsme společnost s rodinným duchem a dlouholetou tradicí na trhu s elektroinstalacemi, fotovoltaikou a automatizací. Realizované instalace máme po celé republice, nejvíce však od Prahy na západ.

Milujeme moderní technologie a víme, že s jejich pomocí dokážeme zajistit pohodlný život, aniž bychom ohrozili naše děti.

SU-RE group s.r.o. vznikla jako následník společnosti Petr Los E&C, která byla založena v roce 1995 a prvotně se zabývala výrobou automatizačních zařízení a rozváděčů. S postupem technologického vývoje se činnost společnosti rozšířila o projektování LED osvětlení včetně výroby nestandardních svítidel dle požadavků zákazníka.

V roce 2008 získala mezinárodní certifikát SOLARTEUR, čímž se činnost rozšířila o projektování a realizaci fotovoltaických elektráren.

Na zákazníkovi leží poměrně složitý úkol vybrat si ze široké nabídky kvalitního a spolehlivého partnera, kterým se snažíme na 100 % být. Proto udržujeme množství našich klientů a instalací na úrovni, kdy se každému dokážeme věnovat individuálně a zareagovat na specifické či nestandardní podmínky.

U nás nenajdete žádnou univerzální nabídku FVE systémů, nebo osvětlení, neboť každou instalaci navrhujeme v závislosti na konkrétních podmínkách, výpočtech a s ohledem na veškeré individuality záměru.

Jsme nadšenci do nových technologií a proto neustále hledáme nové partnery, dodavatele a technické možnosti, které naše systémy dále zhodnocují.

Stojíme si za tvrzením, že pokud systém naistalujeme, má pro klienta nesporný ekonomický, ekologický a technologický význam.

I přes celosvětové energetické trendy jsme se rozhodli zůstat věrni všem výše zmíněným oblastem a poskytnout svým zákazníkům komplexní el. energetické řešení budov, ať už se jedná o chatu, dům či průmyslový komplex.

Zároveň jsme chtěli zachovat standardy rodinného podniku, který si klade maximální požadavky na kvalitu provedené práce, kvalifikovanost svých zaměstnanců a osobní přístup v komunikaci s klienty.

Současná situace na trhu s energiemi a vypsané dotační tituly jednoznačně určují směr, který množí nejen poptávku po fotovoltaických elektrárnách, ale zároveň rodí společnosti, které se jimi zabývají.

Naše certifikáty

Solarteur
Profesní kvalifikace FVE
Projektování PV SOL
Profesní kvalifikace EM
ČFA - DS pro EM