LED osvětlení

Průmyslové osvětlení

Velké průmyslové haly a dílny s vysokými stropy vyžadují kvalitní osvětlení, které neoslňuje, ale zároveň dostatečně osvětluje pracovní prostor. Naše společnost je Vám schopna navrhnout vhodné osvětlení jak do nové haly, tak upravit stávající osvětlení v již využívaných prostorách.

Interiérové osvětlení

Dnešní technologie poskytují dostatek světla s nízkou spotřebou energie. Ať už hledáte nenápadná či designová podhledová svítidla do kanceláře, vodotěsná do koupelen či k bazénům nebo osvětlení do bytu, u kterého budete moci měnit intenzitu dle potřeby, přizpůsobíme projekt technickým normám a Vašim designovým a cenovým požadavkům. V případě zájmu zajistíme osvětlení na dálkové ovládaní nebo rovnou propojíme systém osvětlení s tzv. inteligentním domem.

Veřejné a venkovní osvětlení

Naše služby v oblasti veřejného osvětlení zahrnují komplexní řešení na klíč - od pasportizace svítidel a projektu až po montáž a revizi. Nabídneme Vám jak nová svítidla, tak pokud to aktuální stav Vašich svítidel dovoluje, tak také řešení spočívající v zachování stávajících svítidel s repasováním na světelné prvky nové generace.

Kromě standardního osvětlení veřejných komunikací, chodníků a přechodů pro chodce jsme schopni realizovat i individuální projekty jako například osvětlení parků či mostů včetně navržení a výroby svítidel na míru jako například speciální svítidlo odolné vandalům. Díky našim zkušenostem jsme schopni zrealizovat osvětlení i v místech, kde není elektřina.

Vánoční venkovní ozdoby

Vyberte si u nás ze širokého spektra vánočních ozdob nejen na stožáry veřejného osvětlení.

Jsme schopni zajistit kompletní servis od návrhu až po montáž. Pokud máte v rámci městského osvětlení vlastního správce, je možné dodat pouze ozdoby, které si sami zapojíte.

Dále jsme schopni Vám vyrobit ozdoby dle Vašeho přání.

Naše realizace


Chcete vědět více?